درباره‌ما

سلام هم‌راه/کاربر گرامی

"فیلمالو"، محصول هولدینگ راه (رشد ارتباطات هوشمند)، بستری برای سرگرمی، آموزش و فعالیت تخصصی است که هرکس به تناسب علاقه و حق دسترسی می تواند به محتوای آن دسترسی داشته باشد.
بخشی از این محتوا عمومی است که یا از طرف مدیریت سایت و یا افراد حقیقی و حقوقی در سایت بارگذاری شده است و بنا به سیاست مدیریت یا کاربران و بارگذارانی که محتوای خود را برای استفاده عموم قرار داده اند، می تواند رایگان یا قابل خرید باشد.
بخشی از محتوا نیز صرفا برای مدیران و کارکنان سازمانها و موسسات یا کارشناسان و اساتید قابل دسترس است که ابتدا بایستی از طریق پنل ورودی به بخش کاربران ویژه وارد شده و محتوای اختصاصی خود را انتخاب، مشاهده و در صورت لزوم امتیاز دهی نمایند.
در صورت تمایل به مشارکت در تولید و توزیع محتوای اصیل و با ارزش و کسب درآمد مناسب می توانید با ایمیل info@rah.ir و شماره موبایل 09378285870 در تماس باشید.
چنانچه مالکیت زیرساخت شبکه ای و بستر نرم افزاری مشابه "فیلمالو" برای شما جذابیت دارد، می توانید برای طراحی و پیاده سازی سایت کاربردی خود، از طریق ایمیل فوق ارتباط حاصل فرمائید. شرایط خرید و اشتراک در بخش "خرید/اشتراک" درج شده است.

تیم بازاریابی فیلمالو